ادعای عجیب دو برادر و یک ماجرای اخاذی

به گزارش وبلاگ گردشگر، دو برادر که به همراه دوستشان به اتهام اخاذی و آدم ربایی بازداشت شده اند در بازپرسی ها مدعی شدند برای پس دریافت پول هایشان از یک دختر دست به این کار زده بودند.

ادعای عجیب دو برادر و یک ماجرای اخاذی

به گزارش، چند روز قبل مأموران کلانتری 137 نصر هنگام گشت در خیابان متوجه درگیری بین سه مرد جوان شدند، اما وقتی نزدیک رفتند دو نفر از آن ها با دیدن مأموران سوار یک خودروی پژو 206 که راننده ای هم پشت فرمانش بود شده و از محل متواری شدند. اما مأموران پیروز شدند شماره پلاک خودرو را یادداشت کنند.

مرد جوان به نام آرش در بازپرسی گفت: من طراح دکوراسیون هستم و سوار بر خودروام از خیابان ستارخان در حال عبور بودم که زن جوانی را کنار خیابان به انتظار ماشین دیدم. از آنجایی که هوا سرد بود او را سوار کردم تا به مقصد برسانم. در خیابان شهرآرا بودم که ناگهان یک خودروی پژو 206 نوک مدادی با سه سرنشین راهمان را سد کرد. آن ها یک کلت کمری داشتند و خودروشان نیز مجهز به چراغ گردان بود، از من خواستند که از خودرو پیاده شوم، اما زن جوان با دیدن آن ها فرار کرد. از من پرسیدند چه نسبتی با آن خانم داشتم. می خواستم توضیح دهم که گفتند باید به آن ها پول بدهم بعد هم 200 هزار تومان پول نقد و 500 هزار تومان برایشان کارت به کارت کردم، اما آن ها پول بیشتری می خواستند که درگیر شدیم و پلیس رسید.

با شروع تحقیقات معین شد خودروی پژو 206 متعلق به زنی به نام فرنگیس است. این زن پس از احضار گفت: دو پسر به نام های فرداد و فرزاد دارم که مغازه لباس فروشی دارند شب حادثه نیز خودروام در اختیار پسرهایم بوده است.

بلافاصله دو برادر بازداشت شدند و تحت بازپرسی قرار گرفتند.

فرزاد، برادر بزرگ تر در تحقیقات گفت: من خلافکار نیستم بلکه فارغ التحصیل رشته کارگردانی هستم و در دو فیلم معروف نیز از دستیاران و عوامل پشت صحنه فیلم بودم. چندی قبل در خیابان ستارخان زن جوانی را که به انتظار خودرو بود سوار کردم. آن روز برای انجام کاری 15 میلیون تومان دلار و طلا داخل داشبورد ماشینم بود. شیما، زن جوان از من خواست برایش آبمیوه بخرم و من هم ماشین را در کنار خیابان متوقف کردم و به سراغ آبمیوه فروشی رفتم. وقتی با آبمیوه ها برگشتم از شیما و طلا ها و دلارهایم خبری نبود. زن ناشناس پس از سرقت 15 میلیون تومان دلار و طلا فرار کرده بود.

مرد جوان ادامه داد: می خواستم از شیما شکایت کنم، اما مدرکی نداشتم که ثابت کنم، از طرفی نمی توانستم از فکر دلار ها و طلاهایم هم بیرون بیایم. برادرم گفت به همان خیابان برویم شاید بتوانیم او را پیدا کنیم. حدود دو ماه دنبال او گشتیم تا اینکه روز حادثه درحالی که برادرم و دوستم سوار ماشین بودند شیما را دیدم. او سوار خودروی یک مرد جوان شد آن ها را تعقیب کردیم تا شیما را به دام بیندازیم. ما قصدمان اخاذی نبود. وقتی شیما فرار کرد فکر کردیم مرد جوان با شیما همدست است و می توانیم 15 میلیون تومانمان را از او بگیریم. اسلحه مان هم قلابی بود.

با اظهارات دو برادر، هویت سومین متهم این پرونده نیز شناسایی و به دستور بازپرس ایرد موسی، مرد جوان بازداشت شد. به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت سه متهم در اختیار مأموران پلیس قرار داده شده و بررسی ها در رابطه با اظهارات آن ها ادامه دارد.

منبع: ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ادعای عجیب دو برادر و یک ماجرای اخاذی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای عجیب دو برادر و یک ماجرای اخاذی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید