اعلام تاریخ برگزاری انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا، ضرر 315 میلیون یورویی کاتالان ها در نتیجه کرونا

به گزارش وبلاگ گردشگر، باشگاه بارسلونا زمان برگزاری انتخابات آینده برای انتخاب رئیس جدید این باشگاه را اعلام کرد.

اعلام تاریخ برگزاری انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا، ضرر 315 میلیون یورویی کاتالان ها در نتیجه کرونا

به گزارش وبلاگ گردشگر، باشگاه بارسلونا به طور رسمی گفت دور بعدی انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا در تاریخ 20-21 مارس 2021 (30 اسفند 99 - یکم فروردین 1400) برگزار خواهد شد. خوسپ ماریا بارتومئو رئیس فعلی باشگاه بارسلونا که در ماه های اخیر به دلیل نقشی که در اُفت کیفی این تیم در زمین داشته به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است، به دنبال شرکت در انتخابات شش ماه آینده نیست.

در حال حاضر 7500 عضو باشگاه بارسلونا در رأی گیری بین اعضا به خوسپ ماریا بارتومئو رأی عدم اعتماد داده اند. در صورتی که تعداد آرای عدم اعتماد به 16 هزار 520 نفر از بین 140 هزار عضو این باشگاه برسد، وی باید از سمت ریاست باشگاه بارسلونا کنار برود، در غیر این صورت تا ماه مارس، زمان انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا به فعالیتش در این باشگاه ادامه خواهد داد. گفته می شود ویکتور فونت، خوان لاپورتا و جوردی فاره کاندیداهای انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا نیز رأی به عدم اعتماد به بارتومئو داده اند.

باشگاه بارسلونا همچنین گفت در نتیجه شیوع ویروس کرونا درآمدهایش در مقایسه با سال 2019، در حدود 30 درصد کاهش پیدا کرده است. بارسلونا سال گذشته درآمدی یک میلیارد یورویی داشت که با کاهش 30 درصدی درآمدهایش، چیزی در حدود 315 میلیون یورو نسبت به سال گذشته ضرر مالی کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعلام تاریخ برگزاری انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا، ضرر 315 میلیون یورویی کاتالان ها در نتیجه کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام تاریخ برگزاری انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا، ضرر 315 میلیون یورویی کاتالان ها در نتیجه کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید