بیمارستان 200 تختخوابی در گرگان ساخته می گردد

به گزارش وبلاگ گردشگر، خبرنگاران/گلستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان به تشریح مصوبات سفر اخیر دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به گلستان پرداخت.

بیمارستان 200 تختخوابی در گرگان ساخته می گردد

قدرت الله عابدی اظهار کرد: دکتر نوبخت در سال 95 سفری به گلستان داشت که 420 میلیارد تومان مصوبات این سفر بوده و تا به امروز 300 میلیارد تومان آن تخصیص یافته است. 41 درصد اعتبارات در بخش تولیدی و بیش از 45 درصد در بخش زیر بنایی بوده است.

وی بیان نمود: در سفر دوم دکتر نوبخت به استان در روزهای 21 و 22 بهمن ماه، تفاهم نامه ساخت 3000 مسکن برای محرومان با اعتبار 200 میلیارد تومان بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، استانداری، سازمان برنامه و بودجه و کمیته امداد منعقد شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان توضیح داد: در این سفر همچنین علمیات زهکشی 50 هزار هکتار اراضی با اعتبار 450 میلیارد تومان آغاز شده است.

عابدی گفت: از دیگر مصوبات این سفر، تکمیل کردن بیمارستان 64 تختخوابی گمیشان با یاری 50 میلیارد تومانی، اختصاص اعتبار 10 میلیارد تومان برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس استان، ساخت بیمارستان 200 تختخوابی در گرگان به عنوان جایگزین بیمارستان طالقانی و پیش بینی 5 میلیارد تومان برای موزه روستایی قرق است.

وی بیان نمود: دکتر نوبخت در سفر به استان قول داد که برای تکمیل سالن ورزشی 6 هزار نفری گرگان 30 میلیارد تومان یاری گردد. تکمیل این سالن ورزشی در مجموع نیازمند 90 میلیارد تومان اعتبار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بیمارستان 200 تختخوابی در گرگان ساخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمارستان 200 تختخوابی در گرگان ساخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید