جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی کجا بازخوانی می گردد؟

به گزارش وبلاگ گردشگر، سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: درصورت رسیدن به توافق نهایی درباره جزئیات همکاری ها، جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی در یکی از دو مرکز فرانسه یا اوکراین بازخوانی می گردد.

جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی کجا بازخوانی می گردد؟

رضا جعفر زاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور با بیان اینکه اوکراین و فرانسه پیشنهاد دادند که متخصصان ایرانی از لابراتوارهای دو کشور برای بازخوانی جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی استفاده نمایند گفت:موضوع، بازخوانی جعبه سیاه هواپیمایی اوکراینی توسط نهاد آنالیز سوانح هوایی ایران در لابراتوارهایی انجام می گردد که دارای شرایط فنی و همکاری مناسبی هستند.

جعفرزاده با اشاره به اینکه شرایط همکاری هر دو لابراتوار دریافت شده است گفت: در صورت رسیدن به توافق نهایی در مورد جزئیات همکاری ها، جعبه های سیاه در یکی از دو مرکز (فرانسه یا اوکراین) بازخوانی خواهد شد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: در این مدت به وسیله آنالیز های که در جریان بوده است، جزئیات بسیاری از سانحه تعیین شده و این اطلاعات قبل از بازخوانی جعبه سیاه با هدف پیشگیری از رخداد مشابه منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است فرهاد پرورش نماینده ایران در سازمان بین المللی هوانوردی غیرنظامی (ایکائو) وابسته به سازمان ملل متحد به رویترز اظهار داشت: سازمان هواپیمایی ایران موافقت نموده دو جعبه سیاه هواپیمای سرنگون شده اوکراین را تحویل کی اف دهد.

منبع: وبلاگ گردشگر

منبع: چمدان

به "جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی کجا بازخوانی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی کجا بازخوانی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید