پنجعلی: انصاری فرد با کوهی از بدهی ها روبرو است، هیچ کس در باشگاه پرسپولیس در مورد جونیور پاسخگو نشد

به گزارش وبلاگ گردشگر، محمد پنجعلی، مدیر تیم های پایه باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان و مربیان پایه یک ریال هم دریافتی نداشته اند، اما شرایط سخت باشگاه را درک می کنیم.

پنجعلی: انصاری فرد با کوهی از بدهی ها روبرو است، هیچ کس در باشگاه پرسپولیس در مورد جونیور پاسخگو نشد

محمد پنجعلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ گردشگر در مورد مسائلی که پیرامون تیم های پایه پرسپولیس وجود دارد و باعث شد مربیان این تیم ها امروز (دوشنبه) نزد انصاری فرد بروند، گفت: متأسفانه از ابتدای فصل حتی یک ریال هم به مربیان و بازیکنان پایه پرداخت نشده است و دیروز هم اجازه ندادند در زمین مجموعه شهیداسماعیلی تمرین کنیم. همین مسئله باعث شد مربیان امروز نزد مدیریت باشگاه حاضر شده و مسائل را مطرح کنند. البته آقای انصاری فرد خیلی مشتاق به حل مسائل است، اما او با کوهی از بدهی های انباشته شده روبرو است. من خودم در این چند ماه چند بار با انصاری فرد پیرامون مسائل حرف زده بودم، اما او سخت درگیر بدهی های باشگاه بود و در این زمینه کاملاً به انصاری فرد حق می دهم.

وی در ادامه اضافه کرد: باشگاه امروز پول مجموعه شهیداسماعیلی را پرداخت کرد تا بتوانیم حداقل تمرینات را برگزار کنیم و قرار شد تا 10 روز آینده هم پرداختی به بازیکنان و مربیان انجام شود. خدا وکیلی تیم های پایه ما هفته هاست خیلی خوب نتیجه می گیرند و نیاز به توجه دارند. من می دانم که باشگاه شرایط سختی دارد و همین چند روز پیش بالای یک میلیارد به بازیکن برزیلی پرداخت شد که بدترین کارنامه را در فوتبال ایران داشت. من کاملاً انصاری فرد را درک می کنم و می دانم او روز های سختی را می گذراند.

مدیر تیم های پایه پرسپولیس با انتقاد از مدیریت پیشین این باشگاه اضافه کرد: خیلی راحت یک بازیکن برزیلی که هنوز هم مشخص نیست او واقعاً فوتبالیست بوده یا نه را به پرسپولیس آوردند و قرارداد چند میلیاردی با او امضا کردند. همه عملکرد فنی او را دیدند و در آخر هم چند میلیارد پول گرفت و رفت. هیچ کس هم خودش را مسئول آوردن جونیور ندانست و جوابگو نشد که واقعاً خودش جای تأسف و بحث دارد. البته تا بوده همین بوده است و قطعاً از این بازیکنان در آینده باز هم به فوتبال ایران خواهند آمد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پنجعلی: انصاری فرد با کوهی از بدهی ها روبرو است، هیچ کس در باشگاه پرسپولیس در مورد جونیور پاسخگو نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجعلی: انصاری فرد با کوهی از بدهی ها روبرو است، هیچ کس در باشگاه پرسپولیس در مورد جونیور پاسخگو نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید