کشورهای غربی خالق تروریسم و مروّج فرهنگ محاصره و تهدید هستند

به گزارش وبلاگ گردشگر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، بشار الجعفری کننده دائم سوریه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت اعلام کرد: برخی کشورهای غربی برای سرپوش گذاشتن بر جنایت های تروریست ها و استفاده آنها از سلاح شیمیایی و حملات با گازهای سمی علیه غیرنظامیان تلاش می کنند و به سیاست و اقدامات خصمانه خود علیه سوریه ادامه می دهند.

کشورهای غربی خالق تروریسم و مروّج فرهنگ محاصره و تهدید هستند

وی با بیان این مطلب اضافه نمود: پیمان منع گسترش سلاح های شیمیایی به ابزاری برای هدف قرار دادن برخی کشورها از جمله سوریه تبدیل شده است.

الجعفری گفت: به اتهامات دروغین نمایندگان برخی کشورهای غربی علیه سوریه در مورد استفاده از سلاح شیمیایی پاسخ نمی دهم چون حکومت های آنها بود که از سلاح شیمیایی, بیولوژیکی و هسته ای استفاده کردند و زرادخانه های پُر از سلاح آنها برای نابودی کل منظومه شمسی کفایت می کند.

وی گفت: این حکومت ها همان هایی هستند که تحریم های یکجانبه و ظالمانه را علیه ملت سوریه وضع کرده اند و این تحریم ها فرایند بازسازی خرابی های ناشی از تروریسم را به تعویق انداخته است.

الجعفری در ادامه گفت: این کشورهای غربی بودند که دو گروه تروریستی القاعده و داعش را خلق کردند و فرهنگ محاصره, جنگ, تهدید, بردگی و اشغالگری را ترویج دادند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کشورهای غربی خالق تروریسم و مروّج فرهنگ محاصره و تهدید هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشورهای غربی خالق تروریسم و مروّج فرهنگ محاصره و تهدید هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید