مقالات گردشگری

خبرنگاران عملیات لوله گذاری گاز در گورستان تاریخی حاجی آباد متوقف شد

بندرعباس - خبرنگاران - عملیات لوله گذاری در گورستان تاریخی حاجی آباد بدون مجوز اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان بود که با دستور قضایی متوقف شد.

21 تیر 1399

رصد و آنالیز سریع شرایط سلامت موزه های کشور در کوتاه ترین زمان ممکن

با تشکیل کمیته بحران و حفاظت پیشگیرانه در موزه های کشور رصد، آنالیز شرایط سلامت و سریع خسارات ناشی از شرایط بحرانی در موزه ها در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم شده است.

19 تیر 1399

دعوت بن سلمان از نخست وزیر جدید عراق برای سفر به عربستان

دفتر مصطفی الکاظمی گفت که ولیعهد سعودی از نخست وزیر جدید عراق برای سفر به عربستان دعوت کرده است.

15 تیر 1399

روایت شهربانو امانی از شرایط شرم آور در بوستان و دریاچه چیتگر

عضو شورای شهر تهران نسبت به شرایط مجموعه بوستان چیتگر و دریاچه شهدای خلیج فارس واقع در منطقه 22 در شرایط کرونایی انتقاد کرد.

11 تیر 1399

راهنمای سفر به گالاتا و کاراکوی استانبول

راهنمای سفر به گالاتا و کاراکوی استانبولسفر به گالاتا و کاراکوی استانبول : در این مقاله از وب سایت خبرنگاران شما را با از مکان های دیدنی و تاریخی شهر استانبول آشنا میکنیم تا در سفر به استانبول از این مکان های دیدنی لذت ببرید پس با ما تا آخر این مقاله همراه...

30 خرداد 1399

خبرنگاران عملیات ساخت مدرسه سه کلاسه در زهک شروع شد

زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: عملیات ساخت مدرسه سه کلاسه امروز آدینه با حضور رییس سازمان نوسازی مدارس کشور در روستای یاری شهرستان زهک شروع شد.

29 خرداد 1399

راه نجات بافت تاریخی کرمان از آبگرفتگی، احداث آبراهه، کرونا خسارت 218 میلیارد تومان به گردشگری کرمان خسارت زد

این روزها باران امان از میراث فرهنگی و آثار تاریخی بخصوص بافت قدیمی شهرها که خشت و گلی هستند، بریده است. بافت تاریخی و بازار قدیمی کرمان نیز از این آسیب ها دور نمانده. در این میان با وجود آنکه مجتبی شفیعی، معاون میراث فرهنگی استان کرمان در گفت و گو با رسانه...

21 خرداد 1399

چالش های مهاجرت به استرالیا و پس از آن برای ایرانیان

مهاجرت به استرالیا کار ساده ای نیست و چالش هایی قبل و بعد از مهاجرت به همراه دارد.

5 خرداد 1399

لیلا بلوکات و چالش عکس سیاه و سفید

آخرین خبر/ لیلا بلوکات با انتشار این عکس نوشت: سلام امیدوارم ایام بکام باشه با این شرایط بهرحال اون دسته آدمهای با انصاف و باشعور که تو خونه نشستن با چیزای مختلفی سرشونو گرم میکنن مثل فیلم دیدن،کتاب خوندن، ورزش کردن،نوشتن،موسیقی کار کردن،آشپزی،زبان...

24 اردیبهشت 1399

نخست وزیر اسپانیا: در شرایط جنگی هستیم

نخست وزیر اسپانیا در سخنانی که از تلویزیون پخش شد، اقدامات جدید کشورش در مقابله با ویروس کرونا را اعلام کرده و خواستار وحدت ملی در برابر این بیماری همه گیر شد.

22 اردیبهشت 1399

زیباترین کاخ های سلطنتی دنیا را بشناسید

در سرتاسر جهان کاخ های سلطنتی که زیبایی خاص خود را دارند، فراوان هستند که بی شک، بازدید از مجلل ترین کاخ های جهان لذت خاصی دارد. زیباترین قصرهای جهان از جمله مکان هایی هستند که گردشگران و جهانگرد ها برای دیدن آنها برنامه ریزی می نمایند. بر همین اساس، در...

21 اردیبهشت 1399

گرد نسیان عزت ملی در وزارت خارجه، درس باشگاه های ورزشی به ظریف

خبرنگاران، گروه سیاست؛ ایران از همان ابتدای سانحه ساقط شدن هواپیمای بوئینگ 737 اوکراینی که منجر به درگذشت 176 نفر شد، تلاش کرد تا با تمامی کشورهای ذینفع در پرونده همکاری های لازم را انجام دهد که از این میان ارائه خدمات کنسولی و تسریع در ارائه ویزا به کارشناسان...

15 اردیبهشت 1399

حکم 25 صفحه ای قاضی فدرال آمریکا علیه ایران

ایسنا نوشت: یک قاضی فدرال در آمریکا بدون ارائه هیچ گونه سند و مدرکی مدعی شد که ایران مسئول ناپدید شدن رابرت لوینسون است.

8 اردیبهشت 1399

در کشور هند این جملات را هرگز به زبان نیاورید

اگر قصد سفر به کشور هند را دارید حتما قبل از سفر گزارش زیر را بخوانید.

5 اردیبهشت 1399

اولین مرکز تخصصی سفالهای تاریخی در موزه باستان شناسی زنجان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان، ابوالفضل عالی اضافه نمود: برای نخستین بار بانک سفالهای تاریخی استان زنجان در مرکز مطالعات باستان شناسی و مرمت آثار در موزه باستان شناسی و مردان نمکی (عمارت ذوالفقاری)...

28 فروردین 1399

رئیس جمهور مغولستان قرنطینه شد

رئیس جمهور مغولستان و تمام اعضای هیات همراهش، پس از بازگشت از سفر رسمی به چین، به قرنطینه رفتند.

25 فروردین 1399

توصیه های وزارت بهداشت به بیماران خاص برای پیشگیری از کرونا

رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت با بیان اینکه سیستم ایمنی این بیماران از سایر افراد ضعیف تر، تاکید کرد: بیماران خاص باید بیش از سایر افراد از خودشان در برابر ویروس کرونا مراقبت کنند.

20 فروردین 1399

مردم نگاری بومیان جزیره کیش انجام شد

بررسی مردم­ نگاری بومیان جزیره کیش در ادامه سلسله مطالعات مردم نگاری پژوهشکده مردم شناسی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری انجام شد.

18 فروردین 1399

مسائل هنرمندان صنایع دستی تیتکانلو در فاروج بررسی شد

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فاروج با اشاره به برگزاری نشست صمیمی با صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی شهر تیتکانلو گفت: در این نشست، شرایط کاری و مسائل صنعتگران بررسی شد.

14 فروردین 1399

بیمارستان 200 تختخوابی در گرگان ساخته می گردد

خبرنگاران/گلستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان به تشریح مصوبات سفر اخیر دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به گلستان پرداخت.

12 فروردین 1399
تعداد: (40)