آخرین شرایط ابلاغ آیین نامه جدید انجمن های علمی دانشجویان

به گزارش وبلاگ گردشگر، مدیرکل فرهنگی وزارت علوم از اصلاح آیین نامه جدید انجمن های علمی دانشجویان خبر داد و گفت: در صورت امضای وزیر این آیین نامه قبل از سرانجام سال ابلاغ خواهد شد.

آخرین شرایط ابلاغ آیین نامه جدید انجمن های علمی دانشجویان

مهندس محمدهادی عسکری در گفت و گو با وبلاگ گردشگر ضمن بیان این مطلب به آخرین اصلاح آیین نامه انجمن های علمی دانشجویان اشاره کرد و اظهار کرد: آیین نامه انجمن های علمی در حال حاضر به طور کامل اصلاح شده است و برای تصویب نهایی به امضای وزیر نیاز دارد و تا قبل از سرانجام سال جاری این آیین نامه به دانشگاه ها ابلاغ خواهد شد.

وی در ادامه شرح داد: آیین نامه انجمن های علمی دانشجویان تغییرات شاخصی را داشته است اما مهمترین و شاخص ترین تغییر آن این است که در این آیین نامه زمان انتخابات دانشجویان متمرکز شده است. ضمن اینکه ما پروژه شکوفایی انجمن های علمی را وزارت علوم دنبال می کنیم که با به اتمام رسیدن این پروژه شاهد تحولی عظیم در حوزه انجمن های علمی خواهیم شد.

مدیرکل فرهنگی وزارت علوم همچنین خاطر نشان کرد: دانشگاه ها به دنبال ارتقای دانش و مهارت خود هستند و این امر از جانب انجمن های علمی امکان پذیرتر است چرا که اعضای انجمن های علمی و دانشجویی قطعا از نظر تحصیلی از دیگر دانشجویان دانشگاه برتر بوده و در فرایند توسعه کشور نقش مهمی دارند.

مهندس عسکری خاطر نشان کرد: اصلاح آیین نامه های دیگر در حوزه فرهنگی دانشجویان نیز در وزارت علوم دنبال می شود و البته برای نهایی شدن آن نیازمند بررسی همه فرایندهای لازم در کشور هستیم.

مدیرکل فرهنگی وزارت علوم به اهمیت فعالیت انجمن های علمی دانشجویان اشاره کرد و اضافه کرد: انجمن های علمی به عنوان نقطه اتصال و پیوند در درون دانشگاه ها به دنبال آن هستند که کیفیت مهارت، آموخته ها و توانمندی های دانشجویان را تقویت کنند و از سوی دیگر حلقه اتصالی باشند تا دستاوردها و آموخته های دانشگاه ها در بدنه جامعه ظهور و بروز پیدا کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آخرین شرایط ابلاغ آیین نامه جدید انجمن های علمی دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط ابلاغ آیین نامه جدید انجمن های علمی دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید