احیاء پارک آبی آزادگان در انتظار سرمایه گذار

به گزارش وبلاگ گردشگر، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به شرایط پارک آبی آزادگان گفت: بارها در مورد جذب سرمایه گذار برای مجموعه آبی آزادگان فراخوان داده شده؛ اما متأسفانه تا به امروز استقبالی در این زمینه نشده است.

احیاء پارک آبی آزادگان در انتظار سرمایه گذار

حجت نظری در گفت وگو با وبلاگ گردشگر، در مورد آخرین شرایط پارک آبی آزادگان با بیان اینکه متاسفانه شرایط اقتصادی کشور در طول 2 سال اخیر به گونه ای بود که سرمایه گذاران رغبتی به سرمایه گذاری در کل کشور به خصوص شهر تهران ندارند، گفت: تلاش کردیم از طریق مذاکرات در منطقه، سازمان ورزش و حتی سازمان سرمایه گذاری شهر تهران، نسبت به جذب سرمایه گذار اقدام کنیم تا سرمایه گذاران مایل باشند یا به صورت انحصاری و یا مشارکتی این مجموعه آبی را مجددا فعال کنند.

وی با بیان اینکه بارها در مورد جذب سرمایه گذار برای مجموعه آبی آزادگان فراخوان داده شده اما متاسفانه تا به امروز استقبالی در این زمینه نشده است، افزود: امید است هرچه سریعتر این مجموعه آبی فعال شود تا سه منطقه کم برخوردارتر جنوب تهران بتوانند از این مجموعه استفاده کنند؛ اما مسئله این است که پیمانکار یا سرمایه گذار باید از بازگشت سرمایه خود مطمئن شود و شاید شرایط نابسامان بین المللی باعث شده سرمایه گذاران خارجی رغبتی برای سرمایه گذاری در تهران نداشته باشند.

نظری افزود: 8 سال است که از این مجموعه آبی استفاده نشده و عمده تجهیزات به دلیل عدم بهره برداری مستهلک شده و قطعا بهره برداران باید نسبت به بروز رسانی تجهیزات اقدام کنند، همچنین یکی از ایرادات این مجموعه، فضای سرباز آن است که در 6ماهه دوم سال بهره برداری از آن سخت بود که سرمایه گذاران می بایست در مورد سرپوشیده کردن و ... برای استفاده در شش ماهه دوم سال اقداماتی انجام دهند.

رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران در مورد ورود شهرداری به سرمایه گذاری در این پروژه گفت: اگر شهرداری چنین پیشنهادی داشته باشد ما اعضای شورا از آن استقبال می کنیم چراکه معتقدیم با این اتفاق هزینه های ورزشی مردم در استفاده از این مجموعه آبی کمتر می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احیاء پارک آبی آزادگان در انتظار سرمایه گذار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احیاء پارک آبی آزادگان در انتظار سرمایه گذار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید