علیپور: تمایل داشتم در پرسپولیس بمانم اما نخواستند، حق بازیکنانی که جدا شدند این نبود

به گزارش وبلاگ گردشگر، مهاجم ماریتیمو گفت: با این که دوست داشتم لژیونر شوم اما شخصا به باشگاه پرسپولیس رفتم چون مدیون این تیم و این طرفداران بودم اما بعضی از عوامل باشگاه نخواستند که در پرسپولیس بمانم.

علیپور: تمایل داشتم در پرسپولیس بمانم اما نخواستند، حق بازیکنانی که جدا شدند این نبود

به گزارش وبلاگ گردشگر، علی علیپور در رابطه با شرایطش پس از جدایی از پرسپولیس و حضور در لیگ پرتغال اظهار کرد: در شرایط خیلی سختی برای تصمیم دریافت قرار گرفته بودم اما تمایل خودم را نشان داده بودم که در پرسپولیس بمانم. من در این تیم عظیم شدم و طرفداران همواره از من حمایت کردند و مدیون تیمم بودم اما با وجود این که باشگاه برای ادامه همکاری به من زنگ نزد، خودم به باشگاه رفتم تا مذاکره کنم. عواملی که در باشگاه پرسپولیس بودند میلی برای ماندن من نداشتند. من چهار هفته از لیگ پرتغال را از دست دادم اما به هر حال تصمیمم را گرفتم که به لیگ پرتغال بیایم. با شرایط سخت پرتغال دست و پنجه نرم کردم چون اولین تجربه حضورم بود اما خداراشکر توانستم به شرایط آرمانی ام برسم.

او درباره جدایی اش از پرسپولیس افزود: من تمایل داشتم بمانم و کار حرفه ای این است که باشگاه با هر بازیکنی که قراردادش تمام می گردد، تماس بگیرد و برنامه بازیکن را برای ماندن یا رفتن بخواهد و بگوید تمایل دارید بمانید یا نه اما کسی به من زنگ نزد. با این که دوست داشتم لژیونر شوم اما شخصا به باشگاه رفتم چون مدیون این تیم و این طرفداران هستم. باشگاه و عوامل به ناحق به من حجمه وارد کردند و نخواستند در پرسپولیس بمانم. البته این موضوع دیگر گذشته و برای پرسپولیس و نمایندگان ایران که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند آرزوی موفقیت می کنم.

مهاجم ماریتیمو در رابطه با شرایط تیمش اعلام کرد: تیم مان سال جاری شرایط خاصی دارد چون در چند سال گذشته شرایط سقوط را تجربه نکرده بود. من هم بعد از هفته چهارم به تیم آمدم و بعد یک ماه مصدوم شدم. برای به دست آوردم آمادگی ام با درد تمرین می کردم و یک ماه با این درد در تمرینات حضور داشتم. خداراشکر مربی جدید که آمد حس خوبی به بازیکنان داد و با این تیم آینده خوبی را برای خودم می بینم.

او افزود: امیر عابدزاده در همان اوایل بازی ها نمایش خوبی داشته و در هر بازی حداقل سه سیو خیلی خوب انجام می دهد و تیم را نگه می دارد اما به هر حال شرایط تیم ما خوب نیست و باشگاه اولین بار است این شرایط را تجربه می نماید. ما با تیم نهم جدول چهار امتیاز فاصله داریم و راحت می گردد از این شرایط فرار کرد. در ادامه لیگ بازی های حساسی داریم و امیدوارم بهترین شرایط رقم بخورد. خودم هم قول می دهم در این شرایط سهیم باشم.

علیپور در انتها افزود: بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند حق شان این نبود. من از جنس طرفداران هستم و هیچوقت احتیاج به ثابت کردن خودم نداشتم. اگر مدیریت پرسپولیس این کار را کردند شاید می خواستند فشار را از روی خودشان بردارند اما امیدوارم همه مدیران فوتبال ایران در راستای پیشرفت فوتبال قدم بردارم. امیدوارم به خاطر این که شرایط را به نفع خودشان نمایند، بازیکن را جلو طرفداران قرار ندهند. من هیچ دلخوری ندارم و همواره پرسپولیس را خانه خودم می دانم و اکنون هم که در این تیم نیستم برایش آرزوی موفقیت می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "علیپور: تمایل داشتم در پرسپولیس بمانم اما نخواستند، حق بازیکنانی که جدا شدند این نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیپور: تمایل داشتم در پرسپولیس بمانم اما نخواستند، حق بازیکنانی که جدا شدند این نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید