مجیدی هارمونی استقلال را به هم نزد، حفظ تبریزی اتفاق خوبی بود

به گزارش وبلاگ گردشگر، رضا حسن زاده سرمربی تیم فوتبال امید استقلال در گفتگو با خبرنگاران پس از شکست 6 بر یک تیم امید استقلال در دیدار تدارکاتی مقابل تیم اصلی استقلال گفت: این شکست در مجموع برای ما خوب بود و از آن به اندازه کافی بهره برداری کردیم. قصد ما این بود که بازیکنان امید تنشان به تن بازیکنان بزرگسال بخورد و تجربه اندوزی کرده و تفاوت بازی رده امید با بزرگسالان را درک کنند. در نیمه اول بازی، هم ما و هم فرهاد مجیدی از ترکیب اصلی استفاده کردیم و بازی بسیار جاندار بود. در نیمه دوم هم در دو تیم دست به تغییرات زیادی زدیم؛ به خصوص ما در تیم امید به همه بازیکنان بازی دادیم تا تجربه بازی بازیکنان بزرگ را داشته باشند. برای همین بود که نیمه دوم بسیار پر گل بود.

مجیدی هارمونی استقلال را به هم نزد، حفظ تبریزی اتفاق خوبی بود

سرمربی امید آبی پوشان بیان داشت: در همین تیم امید ما چند بازیکن داریم که از سطح امیدها بالاتر بازی می کنند و چند نفر از آنها مورد توجه تیم بزرگسالان قرار دارند. نفراتی مثل محمدرضا داوری، آرش داجیلری، عارف غلامپور، محمد به آفرین، محمد عابدی و به خصوص عرفان روحانی که این آخری از فردا با تیم بزرگسالان تمرین می کند.

حسن زاده با اشاره به نحوه یارگیری باشگاه استقلال در جابجایی بیان داشت: در مجموع باید گفت باشگاه به دور از هیاهو و هیجان کاذب خیلی منطقی با جابجایی زمستانی برخورد کرد. یادمان باشد که تیم با همین نفرات بهترین تیم نیم فصل اول شد. حال به همین نفرات مطهری اضافه شده و یک هافبک و یک مدافع خارجی هم در شرف اضافه شدن هستند.

وی اضافه کرد: همین که شاکله تیم حفظ شد بسیار خوب است. تنها میلیچ از نیم فصل اول فعلا بازنگشته که آن را هم می گویند در حال بازگشت است.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: بهترین اتفاق در جابجایی که شب گذشته افتاد، درایت فرهاد مجیدی در حفظ تبریزی و دشتی بود. اگر این دو بازیکن جدا می شدند اتفاق بدی بود چون نمی شد جای آنها بازیکن گرفت. من از فرهاد بابت حفظ تبریزی و دشتی تشکر می کنم.

حسن زاده در سرانجام بیان داشت: در کل به جابجایی استقلال نمره قبولی می دهم و به مدیران باشگاه هم تبریک می گویم که اسیر هیجانات کاذب فضای مجازی نشدند و مدبرانه آن تصمیمی را گرفتند که منطقی بود. با این فرایند جابجایی فرهاد هم هارمونی تیم را نسبت به نیم فصل نخست به هم نزد و تنها تیم قدری تقویت شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مجیدی هارمونی استقلال را به هم نزد، حفظ تبریزی اتفاق خوبی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی هارمونی استقلال را به هم نزد، حفظ تبریزی اتفاق خوبی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید