میزان رضایتمندی از دونالد ترامپ بین شهروندان آمریکایی کاهش یافت

به گزارش وبلاگ گردشگر، همزمان با بحرانی که ویروس کرونا در آمریکا ایجاد نموده، نظرسنجی های اجرا شده در این کشور نیز از افت مقبولیت دونالد ترامپ حکایت دارد.

میزان رضایتمندی از دونالد ترامپ بین شهروندان آمریکایی کاهش یافت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ گردشگر، میزان رضایتمندی از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا کاهش یافته و بر اساس تازه ترین آمارها به 43 درصد که پایین ترین میزان در 6 ماه اخیر بوده، رسیده است.

به نوشته روزنامه دیلی میل در همه پرسی روز آدینه موسسه راسموسن که 500 شهروند آمریکایی در آن شرکت کردند، 56 درصد شرکت کنندگان از عملکرد ترامپ ناراضی بودند. در این میان تنها 30 درصد از عملکرد ترامپ رضایت داشتند و 44 درصد نیز به شدت مخالف عملکرد وی بودند.

به نوشته این روزنامه و بر اساس داده های یک موسسه دیگر آمریکایی، میزان رضایتمندی از ترامپ که در ماه مارس (اسفند) به 47.3 درصد رسیده بود با گذشت زمان و با کاهش به 44.9 درصد رسید.

در ماه گذشته، میزان رضایت از ترامپ همزمان با شیوع ویروس کرونای جدید در این کشور که تا به امروز بیش از 20 هزار نفر را کشته، با نوسان روبرو شد. شرایط اشتغال شهروندان آمریکایی نیز با شیوع کرونا به جایی رسید که طی سه هفته گذشته 16 میلیون نفر تقاضای بیمه بیکاری کردند.

نظرسنجی جدیدی که به صورت مشترک توسط شبکه های اِی.بی.سی و مؤسسه ایپسوس صورت گرفته نشان می دهد اکثریت جامعه آمریکا از عملکرد دونالد ترامپ در موضوع ویروس کرونا راضی نیستند. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "میزان رضایتمندی از دونالد ترامپ بین شهروندان آمریکایی کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزان رضایتمندی از دونالد ترامپ بین شهروندان آمریکایی کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید