داوود میرباقری درگذشت محمود فلاح را تسلیت گفت

به گزارش وبلاگ گردشگر، داوود میرباقری که در سریال مختار نامه در مقام کارگردان به مدت 10 سال با محمود فلاح همکاری نموده بود، در یادداشتی درگذشت این تهیه کننده باسابقه را تسلیت گفت.

داوود میرباقری درگذشت محمود فلاح را تسلیت گفت

به گزارش وبلاگ گردشگر، میرباقری که این روزها مشغول ساخت سریال سلمان فارسی در شهرک سینمایی نور است، در یادداشتی برای محمود فلاح نوشت:

انالله و انا الیه راجعون

دست تقدیر باز هم یکی دیگر از همراهان و همکاران دلسوخته مان را از ما گرفت. شادروان محمود فلاح در طول یک دهه کوشش مستمر و خالصانه در کنار اینجانب به خلق اثر سخت و طاقت فرسای مختارنامه، همت گماشت. باشد که خداوند سبحان او را در زمره نیکان خویش قرار داده و آرامش ابدی را به او ببخشاید.

همچنین حسین طاهری، تهیه کننده سریال سلمان فارسی به نمایندگی از عوامل این پروژه که تعداد زیادی از آن ها با محمود فلاح همکاری نموده بودند، فقدان وی را تسلیت گفت.

طاهری نوشت:

محمود فلاح در سازمان صداوسیما، مردی وارسته، شکیبا، با ادب و با عزت نفس والا بود. هرگز ناله ای نداشت و در هر شرایطی دستگیر همکاران بود. هرگز برای کوشش فراوانی که برای همراهی انقلاب داشت، منت نگذاشت. در طول دفاع مقدس، تمام قد و دلسوزانه پشتیبان نیازهای فیلمسازی جنگ بود. در آخرین ملاقات که حدود یک ماه پیش خدمت ایشان رسیدیم. غبطه خوردیم از اینکه علیرغم سختی بیماری، جز آرامش و لبخند و مرور مفرح خاطرات و شکرگزاری، جلوه دیگری از او ندیدیم. روحش شاد.

پیکر محمود فلاح فردا ، شنبه در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "داوود میرباقری درگذشت محمود فلاح را تسلیت گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوود میرباقری درگذشت محمود فلاح را تسلیت گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید